Каталог товаров и услуг
Диспетчеризация
Видеонаблюдение
Охранно-пожарная сигнализация
Контроль доступа
Домофоны
Источники питания
Металлодетекторы
Переговорные устройства
Монтажные материалы
Контакты
Офис выдачи товара:

  Украина, г. Киев,
пер. Красноармейский 14,
корпус 7, оф 24.


Режим работы:

Пн - Пт:  1000 - 1800
Сб, Вс:  выходные

Контактные телефоны:

   (044) 223-17-56
   (044) 525-16-14
   (093) 984-03-04


E-mail:

  info@lifticon.com.ua

ICQ консультант:

74745115

Чат с оператором:

SiteHeart
Популярные товары
ППКОП ІнтТел-Б4/О
(0 ) / Охранно-пожарная сигнализация / Централи и Пульты / ППК ІнтТел
2 079.00 грн.
: 30601

Призначення виробу

За принципом дії ППКОП призначені для приймання сповіщень від сповіщувачів або інших приладів та пристроїв, збирання, обробки, подавання цих сповіщень в заданому вигляді та їх подальшого передавання, для керування виносними пристроями, а також забезпечення електроживленням виносних пристроїв.

За функціонуванням ППКОП призначені для охорони об’єктів у складі систем охоронної та охоронно-пожежної сигналізації, а також в автономному режимі. ППКОП, в залежності від встановленого протоколу обміну, можуть передавати сповіщення на пульти централізованого спостереження типу „Центр-М”, „Центр-КМ”, „Нева-10/10 М”, „Каштан”, „Атлас-6” „Атлас-3”, „Інтеграл”, „Селена”.

За режимом роботи ППКОП призначені для безперервної цілодобової роботи.

Вид кліматичного виконання – УХЛ за ГОСТ 15150.

Діапазон робочих температур від плюс 5 °С до плюс 40 °С за ГОСТ 12997, група виконання - В3.

Технічні характеристики

1. ППКОП забезпечує автоматичну тактику охорони об’єкта або декількох об’єктів при використанні в складі систем охоронної сигналізації „Селена”, „Каштан”, „Інтеграл” та ручну тактику охорони в складі систем централізованого спостереження              „Нева-10/10М”, „Центр-М”, „Центр-КМ”, „Атлас-1”, „Атлас-3”, „Атлас-6” а також працює в автономному режимі роботи.

2. Інформативність - не менше 118.

3. Інформаційна місткість:

„ІнтТел-В4/О” - не менше 4;

„ІнтТел-В8/О” -  не менше 8;

„ІнтТел-В16/О”  - не менше 16.

4. Діапазон напруги електроживлення змінного струму з частотою 50 Гц ±1 Гц, при якому зберігається працездатність ППКОП - від 187 В до 242 В.

5. Максимальна потужність споживання від основного джерела електроживлення змінного струму ППКОП без зовнішніх пристроїв - не більше 18 ВА.

6. Діапазон напруги електроживлення постійного струму від АБ, при якому зберігається працездатність ППКОП - від 10,5 В до 15 В.

7. Максимальний струм споживання від АБ: ПБ „ІнтТел-В16”  – 115 мА; ПБ „ІнтТел-В8” – 100 мА; ПБ „ІнтТел-В4” – 95 мА; ПРСО „ІнтТел-18К” – 45 мА; ПРСД „ІнтТел-КІ/16” – 40 мА; ПРСД „ІнтТел-КЛ/16” – 50 мА; ОПБ „ІнтТел-ПІ/16” – 40 мА.

8. Діапазон вихідної напруги постійного струму для електроживлення зовнішніх пристроїв при електроживленні ППКОП від мережі змінного струму - від 13 В до 15 В.

9. Максимальний постійний струм, яким забезпечуються зовнішні пристрої - 0,3 А.

10. Максимальний рівень пульсацій вихідної напруги постійного струму для електроживлення зовнішніх пристроїв при електроживленні від мережі змінного струму при максимальному навантаженні – 0,1 В.

11. Діапазон вихідної напруги постійного струму для електроживлення зовнішніх пристроїв при електроживленні ППКОП від АБ - від 10,5 В до 13,8 В.

12. Мінімальна тривалість роботи від АБ з напругою 12 В, ємністю 7 А/год при максимальному навантаженні та при мінімальній робочій температурі – 8 год.

13. Напруга мережі змінного струму, при якій відбувається автоматичне переключення на електроживлення від АБ - менше 187 В.

14. Рекомендована ємність АБ - 7 А/год.

15. Тривалість підзарядки АБ до повної ємності (при щоденному відключенні електроенергії не більш 4 год) – 20 год.

16. Кінцева напруга АБ, при якій відбувається автоматичне відключення ППКОП - від 10,8 В до 10,5 В.

17. Максимальна тривалість повного провалу напруги електроживлення, при якій зберігається працездатність та не формується сповіщення про зникнення мережної напруги – 250 мс.

18. Значення номінального струму вставки плавкої для захисту мережного трансформатора – 0,5 А.

19. Значення номінального струму вставки плавкої для захисту від короткого замикання в колах зовнішніх пристроїв – 0,5 А.

20. Опір виносного резистора шлейфів сигналізації - 2,2 кОм ± 2 %.

21. Максимальний опір шлейфа сигналізації без урахування опору виносного резистора, при якому не формуються тривожні сповіщення – 470 Ом.

22. Мінімальний опір витоку між провідниками шлейфу сигналізації та кожним провідником відносно „землі”, при якому зберігається працездатність ППКОП:

•-                     ШСО – 20 кОм;

•-       ШСП – 50 кОм.

23. Сумарний опір шлейфа (з урахуванням опору виносного резистора, опору витоку між провідниками шлейфу сигналізації та кожним провідником відносно „землі”), при якому не формуються тривожні сповіщення - від 1,6 кОм до 2,6 кОм.

24. Мінімальний постійний струм в шлейфі сигналізації – 1,5 мА.

25. Мінімальна напруга на розімкнених контактах шлейфу сигналізації (при напрузі на акумуляторній батареї 10,5 В) – 7 В.

26. Мінімальна тривалість порушення ШСО, при якій формується тривожне сповіщення – 70 мс.

Примітка. Значення показника програмується.

27. Максимальна тривалість порушення ШСО, при якій не формується тривожне сповіщення – 50 мс.

Примітка. При перепрограмуванні мінімальної тривалості порушення ШСО, при якій формується тривожне сповіщення (Ттр), значення максимальної тривалість порушення ШСО, при якій не формується тривожне сповіщення знаходиться в межах (Ттр -15 мс).

28. Максимально допустиму напругу завади змінного струму (частотою від 25 Гц до 50000 Гц), наведено на шлейфі сигналізації, при якій зберігається працездатність ППКОП – 3 Веф.

29. Максимальна напруга постійного струму, що комутується вихідними контактами реле – 150 В.

30. Максимальний постійний струм, що комутується вихідними контактами реле – 1 А.

31. Максимальна потужність постійного струму, що комутується вихідними контактами реле – 30 Вт.

32. Максимальна напруга змінного струму, що комутується вихідними контактами реле – 300 В.

33. Максимальний змінний струм що комутується вихідними контактами реле – 2 А.

34. Максимальна потужність змінного струму, що комутується вихідними контактами реле – 125 ВА.

1.1.2.35 Тривалість технічної готовності ППКОП до роботи – 15 с.

36. Максимальні габаритні розміри ПБ в пластмасовому корпусі – 340 мм х 290 мм х 100 мм, в металевому корпусі – 265 мм х 245 мм х 75 мм.

37. Питома потужність споживання (ВА/кількість сповіщень) – 0,15.

38. Максимальна маса – 4 кг.

39. Типи підохоронних зон ППКОП:

39.1 „Зона без затримки” – поставлення на охорону і зняття з охорони виконується відразу після отримання коду доступу. При роботі за автоматичними тактиками при поставленні на охорону зона ставиться на охорону відразу після прийняття ключа доступу, а індикатор ОПБ світиться червоним кольором після отримання квитанції з ПЦС.

39.2 „Зона із затримкою” – поставлення на охорону або зняття з охорони виконується по закінченні встановленого часу. Час затримки програмується для кожної зони окремо для поставлення і для зняття.

Поставлення зони з затримкою можливе двома способами:

1) „тільки за часом” - будь-яке порушення та відновлення шлейфу протягом часу затримки ігнорується;

2) „за фактом” - поставлення виконується за фактом порушення та подальшого відновлення шлейфу (за фактом виходу користувача з підохоронної зони) або, якщо порушення/відновлення протягом затримки не відбулось - по закінченню затримки.

39.3 „Зона цілодобова” – зона ставиться на охорону автоматично та не переводиться з чергового режиму ніякими ключами.

39.4 „Зона тиха/голосна” – порушення зони не супроводжується (тиха) або супроводжується (голосна) увімкненням сирени через контакти вихідного реле.

39.5 „Зона з підтвердженням поставлення та зняття” – поставлення та зняття супроводжується короткочасним увімкненням вихідного реле.

39.6 „Зона типу коридор” - встановлюється при необхідності проходу через цю зону при вході в підохоронний об’єкт та виходу з нього. Якщо така зона знаходиться в одній групі з зоною, яка має затримку на зняття, тривалість затримки діє також на зону „коридор”, при умові, що першою порушується зона з затримкою. Якщо група шлейфів знаходиться на чергуванні і першою порушується зона „коридор”, ППКОП фіксує тривогу. При поставленні на охорону затримка з основної зони діє також на зону „коридор”, протягом часу затримки порушення зони „коридор” не фіксуються як тривога. При програмуванні для такої зони вказується номер основної зони, яка має встановлений час затримки поставлення та зняття.

40. Підохоронні зони можна об’єднувати в групи в залежності від проекту підохоронного об’єкта. Зони об’єднуються в групу за принципом: один код доступу – одна зона. Групи можуть перетинатися: одні і ті ж зони можуть належати до різних груп. До кожної групи можуть мати доступ декілька користувачів. Всього може бути до 31 користувача (відповідно – можна утворити до 31 групи зон).

41. Доступ до підохоронних зон забезпечується ПРСД, типи яких наведено в таблиці 1

Таблиця 1

Назва

Позначення

Основна функціональна відмінність

 ПРСД „ІнтТел-ТМ”

ІНТВ 3.856.199

Приймання ключа TOUCH-MEMORY з індикацією стану підохоронної зони

ПРСД „ІнтТел-KЛ”

ІНТВ 3.856.188

Приймання коду доступу з клавіатури та індикація стану підохоронних зон (корпус пластмасовий)

ПРСД „ІнтТел-KІ”

ІНТВ 3.856.100

Приймання коду доступу з клавіатури та індикація стану підохоронних зон (корпус металевий)

ПРСД „ІнтТел-PROX”

ІНТВ 3.856.125

Приймання карток PROXIMITY

ПРСД „ІнтТел-БІО”

ІНТВ 3.856.111

Приймання коду доступу за біометричними характеристиками пальців користувача

42. Права доступу користувачів:

•-        поставлення і зняття – повне право доступу, дозволено поставлення і зняття групи зон. Поставлення на охорону групи можливе тільки при стані „норма” всіх зон групи;

•-        тільки поставлення – обмежене право доступу, дозволено тільки поставлення без права зняття;

•-        нема доступу/обхід - нема права доступу, може бути дозволено зняття з охорони однієї або декількох зон тільки на вказаний час, необхідний для обходу підохоронної зони. По завершенню часу обходу зона ставиться на охорону автоматично. Зняті для обходу зони можна поставити на охорону цим же ключем;

•-        шлюз - право проходу через дві зони в строгому порядку: зняття першої в шлюзі зони, поставлення першої зони, зняття другої в шлюзі зони, поставлення другої зони. При зворотному проході порядок зняття та поставлення зон - зворотній. Кожна зона в шлюзі повинна мати свій ключ (для шлюзу з двох зон необхідно 2 ключі)

•-        добір – право поставлення на охорону зон, які знаходяться в стані „норма” з групи, якщо в групі є порушені зони;

•-        користувач має право зміни коду доступу при використанні клавіатурних ПРСД (вказано в розділі 2.3)

•-        користувач має можливість сповістити на ПЦС про примусове поставлення чи зняття без включення тривожних сирен („Тиха тривога”). Спосіб подачі „Тихої тривоги” вказаний в документації на ПРСД.

43. В складі ППКОП можуть бути оповіщувачі багатозонні „ІнтТел-ПІ” з кількістю індикаторів від 4 до 16, в залежності від модифікації.

44. Для сполучення ППКОП з ПЦС, в склад ППКОП включено ПРСО „ІнтТел-18К”.

45. Для роботи по зайнятих телефонних лініях додатково до ПРСО „ІнтТел-18К” необхідно застосовувати ПРФ „ІнтТел-Ф18”.

46. ППКОП має ряд поточних параметрів роботи, які можна змінювати (перепрограмувати) при підготовці до роботи або під час експлуатації. Перепрограмування можливе з допомогою клавіатури ПРСД „ІнтТел-КІ”, „ІнтТел-КЛ”.

Перелік поточних параметрів та їх заводські установки вказані в таблиці 3.

Таблиця 3

Поточний параметр

Заводська установка

Протокол зв’язку з центром спостереження

Атлас-3

Відновлення стану шлейфів при вмиканні електроживлення

відновлюються

Відключення/включення шлейфів

всі включені

Права доступу всім користувачам

поставлення і зняття

Код адміністратора

0123

Код доступу користувача №1

111

Тривалість відновлення шлейфа в черговий режим після порушення

час відновлення 5 с (для автоматичних тактик), 999 с для ручних

Тривалість реакції шлейфа

70 мс

Тактика поставлення зони на охорону

за часом

Функції вихідних реле

реле 1-тривога з підтвердженням поставлення/зняття

реле 2- поставлення/зняття

Тривалість роботи реле в тривожному стані

без обмежень

47. Види сповіщень ППКОП при сполученні з ПЦС по дротових лініях (робота за автоматичною тактикою охорони, протокол „ІнтТел-О”):

- „Тривога. Замикання” -  формується при зменшенні опору ШСО нижче норми, сповіщення формується для кожного ШСО;

- „Тривога. Обрив” - формується при збільшенні опору ШСО вище норми, сповіщення формується для кожного ШСО;

- „Норма” - формується при поверненні опору ШСО (ШСП) в норму, сповіщення формується для кожного ШСО(ШСП)

- „Шлейф поставлений на охорону оператором” - формується при поставленні ШСО на охорону командою з ПЦС, сповіщення формується для кожного ШСО;

 - „Шлейф поставлений на охорону користувачем,” - формується при постановці ШСО на охорону користувачем, сповіщення формується для кожного ШСО і супроводжується номером користувача, який здійснив поставлення;

- „Шлейф знятий з охорони оператором” - формується при знятті з охорони ШСО командою з ПЦС, сповіщення формується для кожного ШСО;

- „Шлейф знятий з охорони користувачем” - формується при знятті з охорони ШСО користувачем, сповіщення формується для кожного ШСО, супроводжується номером користувача, який здійснив зняття;

- „Зламування” - формується внаслідок спрацювання пристрою виявляння розкриття (зламування) корпусу ППКОП;

- „Напад” з позначенням номера зони – формується при використанні користувачем функції „Тиха тривога”;

- „Напад” без позначення номера зони – формується у випадку підбору коду доступу;

- „Мережа відключена” – формується при зниженні напруги змінного струму нижче норми;

- „Мережа включена” – формується при поверненні напруги змінного струму в межі норми;

- „Акумулятор розряджений” – формується при зниженні напруги резервного джерела постійного струму нижче норми, а також сповіщення формується за командою „Видати стан”;

- „Акумулятор в нормі” - формується при поверненні напруги резервного джерела постійного струму в межі норми, сповіщення формується за командою „Видати стан”;

- „ППКОП перепрограмований” – формується при перепрограмуванні поточних даних в ППКОП;

- „Версія програми ХХ” – формується у відповідь на команду „Отримати версію програми”, яка поступає від ПЦС.

48. Забезпечення захисту від несанкціонованого доступу всередину корпусу - контактний датчик, по сигналу якого формується сповіщення „Зламування”, стан зламування має звукову індикацію (потрійний сигнал, який повторюється через 7 с).

49. ППКОП забезпечує захист від несанкціонованої підміни його на аналог і від підключення на лінію зв’язку з ретранслятором пристроїв, які імітують роботу ППКОП (при роботі за протоколом „ІнтТел-О”).

50. Термін служби ППКОП - не менше 10 років. За граничний стан приймається такий стан ППКОП, при якому кількість замінюваних елементів для відновлення працездатного стану перевищує 40 % від їх загальної кількості.

51. Відновлення справного стану ППКОП після їх виходу з ладу зводиться до заміни плат, модулів та блоків з наступним їх ремонтом в спеціалізованій майстерні. Середня тривалість відновлення не повинна бути більша ніж 1,5 год.

Склад виробу

ППКОП складається з приладу базового (ПБ) та периферійних пристроїв: ПРСД, ОПБ, шлейфових сповіщувачів, кінцевих шлейфових резисторів. Підприємство-виготовлювач ППКОП поставляє ПБ, ПРСД, ОПБ, кінцеві шлейфові резистори. Сповіщувачі, оповіщувачі, АБ, з’єднувальні проводи та інші монтажні частини комплектує підприємство, яке проводить монтаж ППКОП. Комплект поставки підприємства-виготовлювача наведено в паспорті.

ППКОП ІнтТел-Б4/О купить в магазине "Лифтикон" У нас самые лучшие цены и мы предлагаем доставку товара курьером по Киеву и по всей територии Украины.

ППКОП ІнтТел-Б4/О
 
2003-2012 "' '"